W dniu wczorajszym (20.01.2026 r. ) o godzinie 18.00 odbyło się spotkanie sprawozdawcze Naszego Oddziału Stowarzyszenia Archiwistów Polskich.
Podczas spotkania zaprezentowano sprawozdanie merytoryczne zreferowane przez Alicję Adamus-Kowalik, sprawozdanie finansowe zaprezentowane przez Dorotę Wojciechowską oraz sprawozdanie z działalność Koła Studencko-Doktoranckiego wygloszone przez Magdalenę Kaczmarczyk. Nad całością spotkania czuwała Pani Prezes – dr hab. prof. UJD Julia Dziwoki.
Dziękujemy wszystkim za obecność!



